30 Ocak 2016 Cumartesi

Fuck Me ??? (Canım Sen Çok Yanlış Anlamışsın)

Öncelikli bir durum kritiği yapıyorum; -elimin değdiği herkesin kısmeti açılıyor temalı-

Bonz kişisi; hayatımı siken çocukluk aşkım oluyor. şuan gerçek aşkı bulmuş, evlilik hazırlıkları yapıyor. sikiş var desem hemen yanımda bitecek.
S kişisi; benimle kısa bir süre konuştuktan sonra bir kızla tanışıp, birlikte oluyor. apar topar kızı kaçırıyor. malum hamile kızımızın ailesi aşiret inşallah bu çocuğu öldürürler. kimsenin çocuktan haberi yok.
A kişisi; benimle sevgili olmak için çok uğraşıp benim elimle ittiğim "amca" görünümlü çocuk. mutlu bir ilişkinin içinde şuan. artık o bir potansiyel kanka.

   Ben ise ne yapıyorum ? Hayatıma istedikleri gibi girip çıkan orospu çocuklarını izliyorum. Ve bütün bunlar o kadar hızlı oluyor ki; ben buraya gelip yeni birisiyle tanıştığımı bile anlatamadan adam hayatımdan çıktı lan.
Arkadaşımın arkadaşı. Oturaklı, mantıklı, medeni yani ne kadar çok aradığım ve istediğim özellikler varsa bu ŞEREFSİZde.
Artık şerefsiz; eğer hala konuşuyor olsaydık "müstakbel aşkım."
Evet bu şerefsizle çok uzun bir süre takılamadık ama büyük hatalar yaptık. Daha bundan 2 gün öncesine kadar yanıma ertesi gün hapı alıp gelmiş birisi.
Fazlasıyla pinti. Ben hayatımda bu kadar para düşkünü bir insan görmedim arkadaş. Orospu çocuğunun resmen cebinde akrep var. Şu kadar zamanda adamın ağzından en çok duyduğum laf "param yok" oldu.
Karşı tarafa yük olmayı zaten sevmeyen birisiyim hatta elimde olduğu sürece asla böyle paranın lafını yapmam. Hatta paradan bahsetmek bile bana saçma gelir, şuan yazarken bile bir garip oluyorum. İlk buluşmamız ben, o ve ortak arkadaşımız olarak gerçekleşti. Bir önceki gün ise bana hesabı ödetmenin sözünü aldı. Bak ya hatırladıkça iğrenç iğrenç yönlerini görüyorum.
Bunu ve arkadaşımızı ben çekiyorum. İşin komik tarafı ikisi de erkek. Bir güzel yediler içtiler, bardaklar daha boşalmadan yenisi geliyor. Kendi işim olduğu için çok zengin olduğumu düşünüyordu herhalde amcık ağızlı.
Ona dedik eyvallah, işten çıkmış paranın yok zamanı. Yokluk nedir biliriz.
Bu sefer tutturdu "faturamı ödeyemiyorum para lazım." Bir sabah ayarladık, gel kahvaltıya gidelim dedim. Öylede pis bir şey ki, sömürüyor adamı resmen. "Dışarıya para harcamaya ne gerek var ben faturamı ödeyemiyorum daha" demesin mi ? Onlara gidip kahvaltı hazırlamayı tercih ettim.
Çocuğun evine üçüncü ve son gidişim oldu. O üç seferde ise tabi ki seviştik. O gün son sevişmemizmiş.
   Haftaya arkadaşı evleniyor düğüne yanında beni götüreceğini söyledi. Düğüne 1 hafta olmasına rağmen hazırlanıyorum deli gibi. Ayakkabılar, kıyafetler havada uçuşuyor. Her gün nasıl durur nasıl durur diye bir şeyler deniyorum. Öyle bir hazırlık yapmışım ki; gelin bile benden güzel olamaz. Hiçbir şeyi beğenmiyor birde. Ne söylersem söyleyeyim hep bir kulp buluyor. Bu kadar hazırlık yapıp terk edilmek çok koydu haliyle.


   Pinti olması yetmezmiş gibi yüzsüz birde. -ulan bu salağa Pinti diyeyim en iyisi ben- Muhabbet aynen şöyle gelişiyor ;
"- Dışarıda yemek yemeye paran var sanırım.
+ E var işte üç beş bir şey.
- Hımm anladım. -biraz duruyor- Ne biliyim ben faturayı falan ödemeye çalışıyorum.
+ N'apıyım veriyim istersen sana?"
Birkaç saniye düşünmüş gibi yapıyor. Daha sonra istemem yan cebime koy tarzıyla "olur ver." 
Laf ağızdan bir kere çıkar. Verdik bizde parayı.
İçimde gerçekten kötü bir şey beslemiyorum. Hatta sevişmek dahi istemiyorum. Ona rağmen olaylar o kadar hızlı gelişiyor ki ben, AĞDA YAPMADIĞIMI unutmuşum.
Birde her sevişmeden sonra triplere giriyorum. Ayrılmasaydık eğer, adamla bir daha asla sevişmezdim zaten. Böyle bir şeyi yaşamadım ben. Çok değişik şeyler gördüm; konuşanı, salak salak sesler çıkaranı, farklı fantezileri olanları ama bunu hiç yaşamadım.
Olay şu ki; zaten değişik bir tarzı var. Sürekli sorular sorup duruyor ki benim en nefret ettiğim şey karşımdakinin konuşmasıdır. Ben cevap vermedikçe soru sormaya, daha fazla konuşmaya devam ediyor. O sussun diye ben adama yapıştıkça salak zevk aldığımı düşünüyor.
Tam Pinti'nin üzerindeyken zevkten uçmuş şekilde gözlerimin içine bakıp bana "FUCK ME" dedi.
Dur dur hatırladıkça gülesim geliyor !!!!!!!!
O an gülsem mi ağlasam mı şaşırdım. Bir an afalladım ne diyeceğimi bilemedim. Mecburen bozuntuya vermemek için duymamış gibi yaptım.
  Olayın en kötü tarafı ise; tam yumurtlama döneminde olmam. Ben zaten çok takıntılı birisiyim, oda düşünsün kendini yesin bitirsin diye hamile kalabilme ihtimalini aklına soktum.
Ama bu salağı görme ne hallere girdi, nasıl bir korku sardı içini. Hiç düşünmeden küçücük bir hapa tak diye para çıkarttı. En son yolun ortasında hararetli bir şekilde hapı içmeye çalışıyordum.
En azından verdiğimiz para geri bize geldi ona seviniyorum.
  Dün gece ise olay patlak verdi. Ben aklımdan "bu çocuk beni terk edecek sanırım" diye düşünürken aklımı sikeyim düşündüğüm gerçek oldu.
Gece saat 2,5-3 telefonum art arda titreyip duruyor. Uyku sersemi rüya sanıyorum hatta hala hatırlamıyorum bile neler yazdığını sadece "sen çok iyi birisin ben yapamıyorum" gibi klişe şeyler söyledi.


Zaten uykum olduğu için bir şey söyleyecek halim bile yoktu. Sabaha kadar ise üzüleceğim bir şey kalmamıştı. Gece ağlaya ağlaya uyumuştum. Ama üzüldüğüm şey terk edilmem değilde düğüne hazırlık yapmama rağmen elimde patlaması.
Bir yandan gece terk etmesi iyi oldu uykusuzluktan acımı yoğun yaşayamamıştım.
Hem sevişirken fuck me diyen insanla olmaz zaten.

2 yorum:

  1. ha hahahaha FUCK ME !! Gay olmasın?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ondanda şüpheleniyorum. gay olmasa bile gerizekalı o ayrı :)

      Sil